O firmie

Jesteśmy Rekomendowanym Warsztatem Marki:

Zajmujemy się montażem i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym samochodowych instalacji gazu LPG. Współpracujemy z wiodącymi firmami z dziedziny gazu lpg oferującymi najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie.

Montujemy instalacje gazowe II, III i IV generacji do wszystkich typów samochodów gaźnikowych, wtrysków jedno i wielopunktowych.

DLACZEGO MY

Masz problem z samochodem? Przyjeżdżaj na pewno ci pomożemy

Specjalistyczne wyposażenie

Idąc za tempem technologicznym oraz rozwijającym się rynkiem motoryzacyjnym stale poszerzamy nasze zaplecze warsztatowe. To w nowoczesne testery diagnostyczne, to w specjalistyczne narzędzia aż po nowoczesne urządzenia ułatwiające a zarazem przyspieszające prace naszego personelu.

Gwarancja

2 lata- to okres w którym jesteście państwo objęci nasza gwarancja. W zakresie ochrony gwarancyjnej podlegają wszystkie części oraz usługi wykonane w naszym serwisie.

Podstawa to kadry

Najbardziej zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego bardzo mocno dbamy o miłą i fachową obsługę. Bym mieć pewność, że zawsze będziemy umieć pomóc każdemu klientowi, inwestujemy często w szkolenia naszych pracowników.

Często zadawane pytania:

Najlepiej by było co najmniej raz do roku, gdyż wilgoć to idealne miejsce dla rozwoju grzybów i bakterii. Jeśli więc chcesz cieszyć się czystym powietrzem w swoim samochodzie, termin ten powinien być przestrzegany.
W celu wysokiej żywotności i sprawności układu, serwis klimatyzacji powinien być dokonywany raz do roku, maksymalnie co 2 lata. Nawet przy całkowicie sprawnym układzie rocznie ubywa około 15% czynnika chłodniczego. Co więcej wystarczy mała ilość wilgoci, która może spowodować poważne uszkodzenia kompresora klimatyzacji.
Tak, dobierzemy dla was odpowiednie klocki spełniające jakość oryginału, lecz nie muszą być to oryginalne, gdyż często są one dużo droższe
Niestety nie. Nie będąc autoryzowanym serwisem nie możemy nieodpłatnie wymienić lub wykonać usługi. Możemy jedynie zweryfikować usterkę i skierować pojazd do ASO w celu naprawy.
Główną przewagą przeglądu w naszym serwisie jest cena, która może nawet różnic się aż 60% niżeli w Autoryzowanym Serwisie nie tracąc zupełnie na jakości.