myntra coupon codes for today

flipkart coupons today

abof

globalnin

O FIRMIE

Jesteśmy Rekomendowanym Warsztatem Marki:

O FIRMIE - image 2 on http://autogaz-lancut.pl
Zajmujemy się montażem i serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym samochodowych instalacji gazu LPG. Współpracujemy z wiodącymi firmami z dziedziny gazu lpg oferującymi najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie.
Montujemy instalacje gazowe II, III i IV generacji do wszystkich typów samochodów gaźnikowych, wtrysków jedno i wielopunktowych.

DLACZEGO MY

Masz problem z samochodem? Przyjeżdżaj na pewno ci pomożemy

Często zadawane pytania:

Najlepiej by było co najmniej raz do roku, gdyż wilgoć to idealne miejsce dla rozwoju grzybów i bakterii. Jeśli więc chcesz cieszyć się czystym powietrzem w swoim samochodzie, termin ten powinien być przestrzegany.
W celu wysokiej żywotności i sprawności układu, serwis klimatyzacji powinien być dokonywany raz do roku, maksymalnie co 2 lata. Nawet przy całkowicie sprawnym układzie  rocznie ubywa około 15% czynnika chłodniczego. Co więcej wystarczy mała ilość wilgoci, która może spowodować poważne uszkodzenia kompresora klimatyzacji.
Tak, dobierzemy dla was odpowiednie klocki spełniające jakość oryginału, lecz nie muszą być to oryginalne, gdyż często są one dużo droższe
Niestety nie. Nie będąc autoryzowanym serwisem nie możemy nieodpłatnie wymienić lub wykonać usługi. Możemy jedynie zweryfikować usterkę i skierować pojazd do ASO w celu naprawy.
Główną przewagą przeglądu w naszym serwisie jest cena, która może nawet różnic się aż 60% niżeli w Autoryzowanym Serwisie nie tracąc zupełnie na jakości.